Logo
Papildyk sąskaitą
Planai
Akcijos
Paslaugos
Tapk Ežiu

Prisijungti

Didžioji dalis EŽIO klientų naudojamų 3G įrenginių yra mobilieji telefonai (mygtukiniai ir išmanieji). Tačiau 3G ryšį palaikančiu įrenginiu taip pat gali būti laikomas nešiojamasis ar planšetinis kompiuteris, išmanusis laikrodis, filmavimo kamera, į judesį reaguojantys fotoaparatai, automobilis ir t.t.

Jei turi ryšio įrenginius, kurie palaiko 3G, daugeliu atveju jie palaiko ir 2G, todėl išjungus 3G ryšį, įrenginiai automatiškai persijungė į 2G tinklą (jei yra nustatytas automatinis tinklo pasirinkimo režimas). Tokiu atveju SMS žinučių perdavimas liko nepakitęs, o pokalbių kokybė galėjo šiek tiek suprastėti. Didžiausia įtaka yra interneto greičiui – maksimali sparta yra iki 240 kbps.

Jei turi ryšio įrenginius, palaikančius 4G technologiją, ir toliau naudosiesi duomenų perdavimo sparta, kuri yra apie 10 kartų didesnė lyginant su 3G ir net apie 1000 kartų didesnė lyginant su 2G bei vidutiniškai pasiekia 100 Mbps (o su moderniais 4G įrenginiais netgi iki 300 Mbps). Be to, mobiliųjų duomenų vėlinimas, lyginant su 2G, yra žymiai mažesnis.


Kaip įjungti 4G ryšį jį palaikančiame telefone ir kaip atnaujinti jo programinę įrangą, sužinosi instrukcijose:  

  • Apple

  • Samsung

  • Xiaomi

  • Huawei  

     

4G palaikančių telefonų rasi apsilankęs čia. O daugiau įrenginių (telefonų, maršrutizatorių ar kitos įrangos) galėsi išsirinkti palankiomis sąlygomis perėjęs į „Telia“. Palik savo kontaktinius duomenis čia, o su tavimi susisieksime per 5 d.d. ir papasakosime apie visus „Telia“ privalumus.

Tai galimybė skambinti ir priimti skambučius naudojantis 4G tinklu (kitaip vadinama VoLTE) ir patirti aukštesnės kokybės balso kokybę bei greitesnį skambučių sujungimą. Svarbiausia – kalbėdamas gali tuo pačiu metu atsisiųsti dokumentus, laiškus, užsisakyti skrydį ir naršyti internete ar kalbėtis socialiniuose tinkluose. Visa tai įmanoma, nes su VoLTE visada lieki prisijungę prie spartaus 4G tinklo. VoLTE gali naudotis „Telia“ abonentai, turintys VoLTE palaikančius telefonus.

3G išjungimą EŽIO tinkle planuojame pabaigti iki 2022 m. pabaigos. Apie 3G išjungimą tau aktualioje teritorijoje tave informuosime papildomai bent prieš 30 d. iki 3G išjungimo.

Ši įranga dažniausiai veikia 2G tinkle, todėl, jeigu naudoji SIM korteles įrangai, kuri nenaudoja daug duomenų ir nereikalauja didelės interneto spartos (pvz.: signalizacija, generatoriai, vartai), išjungus 3G ryšį, jų veikimas tęsiasi 2G tinkle. Tačiau, jeigu naudoji SIM kortelę 3G / 2G palaikančiai įrangai, kuri gali naudoti daugiau mobiliųjų duomenų (pvz.: kamera, į judesį reaguojantys fotoaparatai), reiktų atsinaujinti įrangą į 4G palaikančią, siekiant išvengti kokybės sutrikimų.

RINKIS PLANUS

EŽIO planai

English

PAGALBA TELEFONU

+370 6418 1817

Skambučio kaina pagal mokėjimo plano tarifus

1533

0,1 EUR/skamb.
ATSISIŲSK PROGRAMĖLĘ

© 2023 Ežys. Visos teisės saugomos.