EŽIO tipsai

Kas yra EŽIO TIPSAI ir kaip jų gauti?
EŽIO TIPSAI – virtualūs pinigai, suteikiami už sąskaitos papildymą internetu  >> 1 EŽIO TIPSAS už kiekvieną 3 EUR sąskaitos papildymą, bei 5 TIPSAI už sėkmingą registraciją EŽIO savitarnoje.
KAS NAUJO?
Dabar už EŽIO TIPSUS užsisakyk planus ir akcijas kiek nori kartų per mėnesį!
Kur išleisti TIPSUS?
Rinkis EŽIO planą arba akciją, spausk UŽSISAKYK ir atsiskaityk už juos TIPSAIS.

Visi pasiūlymai

MAXI9
9 GB
MIN
 
12000 SMS
50 tipsų
MAXI5
5 GB
MIN
 
12000 SMS
39 tipsai
MINI9
9 GB
300 MIN
 
6000 SMS
39 tipsai
MINI5
5 GB
300 MIN
 
6000 SMS
29 tipsai
NARŠYK 9
9 GB
39 tipsai
KALBĖK 300
300 MIN
6000 SMS
14 tipsų
SAVAITĖ
GB

savaitei

17 tipsų
NARŠYK NERIBOTAI
GB
64 tipsai
KALBĖK NERIBOTAI
MIN
12000 SMS
24 tipsai
NERIBOK
GB

parai

5 tipsai
Kaip gauti EŽIO tipsų?
  1. Pildyk EŽIO sąskaitą internetu (įkrauk per e. banką, išmaniuoju papildymu, „Swedbank“ programėle ar per mobiliąją piniginę), mobiliąją Mano EŽYS programėle (skirta „Android“ arba iOS („Apple“) įrenginiams) arba SMS perlaidos būdu iš „Telia“ abonento sąskaitos. 
  2. Gauk 1 EŽIO TIPSĄ už kiekvieną 3 EUR sąskaitos papildymą (vieno papildymo metu) arba pasinaudok proga gauti 5 TIPSUS dovanų užsiregistruodamas Mano EŽYS savitarnoje.
  3. Atmink, kad TIPSAI galioja tik tada, kai tavo sąskaita yra aktyvi, t.y. nepasibaigęs sąskaitos galiojimo laikas.
  4. TIPSŲ likutį gali stebėti EŽIO programėlėje arba savitarnoje.

Ką turiu žinoti apie EŽIO TIPSUS?

Nuo šiol TIPSUS gausi ne tik už sąskaitos papildymus, bet ir už registraciją savitarnoje. Dabar už EŽIO TIPSUS gali užsisakyti ne tik planus, bet ir akcijas. Kita naujovė - TIPSAIS gali atsiskaityti kiek nori kartų per mėnesį! Nuo šiol TIPSAMS suteikiamas 12 mėnesių galiojimo laikas, taigi iki šiol sukauptus TIPSUS skubėk išleisti per ateinančius 12 mėnesių. Keičiant EŽIO numerį, EŽIO TIPSAI nėra perkeliami į kitą sąskaitą.


Ar už EŽIO TIPSUS galiu užsisakyti bet kurią akciją?

Už TIPSUS gali užsisakyti bet kurį planą ar akciją, išskyrus SPOTIFY PREMIUM.

 

Už EŽIO TIPSUS automatiniai planų ar akcijų pratęsimai nevyksta. Automatiniai pratęsimai įvyksta tuomet, jei EŽIO sąskaitoje pakanka pinigų planui ar akcijai prasitęsti.


Ką daryti, jei negaunu EŽIO TIPSŲ?

EŽIO TIPSAI įkeliami, jei sąskaitą internetu ar SMS perlaidos būdu papildei bent 3 EUR. TIPSŲ įkėlimas gali užtrukti nuo keletos minučių iki kelių valandų. Jei vis tiek manai, kad EŽIO TIPSŲ negavai per klaidą, puslapio dešinėje, apačioje ieškok ikonėlės  „Pagalba gyvai“ ir rašyk apie tai čia arba skambink tel. 1533 (kaina 0,05 EUR/skamb.) – išsiaiškinsime problemos priežastis.