Seni aktyvūs EŽIO planai

Nuo 2018 metų lapkričio 17d. panaikinama galimybė užsisakyti senus EŽIO planus. Tačiau klientams, kurie senus planus užsisakė iki 2018 metų lapkričio 17d., jie prasitęs, jei bus pakankamas sąskaitos likutis. 

 

Pavadinimas

Skambučiai į visus

LT tinklus

SMS į visus LT tinklus

Mobilusis internetas

Užsakymo kaina

KALBĖK 150

150 min.

6000 SMS

(Dienos limitas - 200 SMS)

 

-

1,99 EUR/mėn.

KALBĖK 250

150 min.

6000 SMS

(Dienos limitas - 200 SMS)

 

-

2,69 EUR/mėn.

KALBĖK „TELIA“

Neriboti pokalbiai Telia tinkle

6000 SMS

(Dienos limitas - 200 SMS)

-

2,59 EUR/mėn.

Atsimink
  • Užsakytas planas galios 30 d. Po to bus vėl nuskaitomas mėnesinis mokestis ir planas tau automatiškai prasitęs dar trisdešimčiai dienų.
  • Apie artėjantį plano pratęsimą tave informuos SMS žinutė. Jeigu pratęsimo dieną tavo sąskaitos likutis bus nepakankamas, planas nebus pratęstas. Norint, kad planas prasitęstų, sąskaitą reikia papildyti ne vėliau kaip likus 2 val. iki plano galiojimo pabaigos.
  • Planai BENDRAUK NERIBOTAI, NARŠYK 4, NARŠYK 10, NARŠYK 10 PIGIAU taip pat suteikia ir „Facebook“ neribotus megabaitus, kuriuos galėsi naudoti būdamas Lietuvoje ir naršydamas „Facebook“ per naršyklę, „Facebook“ ir „Facebook Messenger“ programėlėse. „Facebook“ megabaitai neskaičiuojami tol, kol turi neišnaudotų plano duomenų. Atsimink, skambinant per „Facebook Messenger“ programėlę bus naudojami tavo mobilieji duomenys.
  • Planus NARŠYK PIGIAU, NARŠYK 4 PIGIAU, NARŠYK 10 PIGIAU gali užsisakyti tik kartu su planais KALBĖK.
  • Jei turi vieną pokalbių planą ir užsisakai kitą planą, prieš tai buvęs planas bus išjungtas ir įjungtas antrasis planas.
  • Pasibaigus sąskaitos galiojimui, naudotis planu nebegalėsi.
  • Pokalbiai apvalinami minutės tikslumu į didžiąją pusę.
  • Pranešimas apie pristatytą SMS žinutę kainuoja 0,01 EUR. Jeigu esi įsijungęs šią paslaugą, nemokamų SMS žinučių siųsti negalėsi, sąskaitoje esant mažiau nei 0,01 EUR. Norėdamas siųsti SMS žinutes nemokamai, esant tuščiai sąskaitai, telefone išjunk pranešimo apie pristatytą SMS žinutę funkciją.
  • Nemokami pokalbiai ir SMS negalioja skambinant ar rašant į trumpuosius numerius (taksi, balsavimai ir pan.), išskyrus visiškai nemokamas paslaugas, pavyzdžiui, skambutis pagalbos telefonu.