Privatumo pranešimas

 

Ką tai reiškia?
Jeigu patvirtini savo sutikimą dėl tiesioginės rinkodaros, teiksime tau „Telia“ ir EŽYS prekių ir paslaugų pasiūlymus bei teirausimės tavo nuomonės apie šias prekes ir paslaugas telefonu (skambučiu), SMS  žinute, el. paštu. Su tavimi susisieksime, pavyzdžiui, pasibaigus plano ar akcijos galiojimo laikotarpiui, turėdami tau specialų pasiūlymą ir pan.

 

Kas gali duoti šį sutikimą?

Šį sutikimą gali duoti tik asmenys, kuriems yra 14 ar daugiau metų.

 

Kokie duomenys tvarkomi?

Šiuo tikslu tvarkome tik būtinus tavo duomenis, įskaitant telefono numerį, el. pašto adresą (tik tuo atveju, jeigu jį turime), vardą, pavardę (tik tuo atveju, jeigu juos turime). 

 

Kiek galioja sutikimas?

Sutikimas galioja iki EŽIO sąskaitos galiojimo pabaigos arba iki sutikimo atšaukimo. Pasiūlymų gavėjų sąrašus atnaujiname kartą per 5 dienas, todėl davęs sutikimą ir vėliau jį atšaukęs dar kurį laiką gali gauti reklamines žinutes bei skambučius.

 

Kaip galima atšaukti sutikimą?

Sutikimą dėl tiesioginės rinkodaros telefonu (skambučiu) gali bet kada atšaukti siųsdamas SMS su raidėmis „NS“ (reikšmė: nesutinku) numeriu 1565 (nemokamai). Sutikimą dėl tiesioginės rinkodaros SMS žinute ir el. paštu gali bet kada atšaukti siųsdamas SMS su raide „N“ (reikšmė: nesutinku) numeriu 1565 (nemokamai).