KITOS EŽIO PASLAUGOS

KITOS PASLAUGOS

SMS ATASKAITA

Tai galimybė gauti SMS pranešimą, patvirtinantį, kad kitas žmogus gavo tavo išsiųstą žinutę. Pranešimą gali užsisakyti dviem būdais:

  • Jei nori gauti pranešimą apie vieną pristatytą SMS žinutę, ją siųsdamas teksto pradžioje įrašyk tašką „.“.
  • Gauti pranešimus apie visas gaunamas SMS gali pasirinkęs atitinkamą nustatymą savo telefone. Atmink, kad šios SMS ataskaitos kainuoja 0,01 EUR už žinutę.

 

PRANEŠIMAS APIE BESIBAIGIANTĮ SĄSKAITOS LIKUTĮ

Nebereikės rūpintis, ką daryti netikėtai pasibaigus sąskaitos likučiui! Kas kartą, kai tavo sąskaitoje liks mažiau nei 0,29 EUR, gausi apie tai perspėjančią SMS žinutę.

 

SKAMBUČIŲ VALDYMAS

Jei tavo telefonas išjungtas ar esi ne ryšio zonoje, apie praleistus skambučius gausi SMS žinutę. Tai – visiškai nemokama paslauga.

Norėdamas įjungti paslaugą, telefone surink **62*+37069890013#, ir spausk KVIESTI.

Norėdamas išjungti paslaugą, telefone surink ##62#, ir spausk KVIESTI.

 

UŽIMTAS SKAMBUTIS

UŽIMTAS SKAMBUTIS – nemokama paslauga, kuri neleis prarasti nė vieno skambučio tais atvejais, kai tau skambina į užimtą telefoną.

 

Bet kurio Lietuvos mobiliojo tinklo vartotojai, skambinantys šią paslaugą užsisakiusiems „Telia“, „Telia EXTRA“ bei EŽYS vartotojams, užimto skambučio atveju išgirs pranešimą su pasiūlymu užsisakyti informavimą apie baigtą pokalbį. Paspaudęs telefone mygtuką „5“, skambinantysis SMS žinute bus informuotas, kai vartotojas bus baigęs pokalbį ir jam bus galima paskambinti.

 

UŽIMTAS SKAMBUTIS naujiems EŽIO vartotojams įjungiamas automatiškai, o esami vartotojai gali šią paslaugą įjungti arba išjungti paskambinę telefonu 1533 (0,1 EUR/skamb.).

 

VAIZDO SKAMBUČIAI

Vaizdo skambutis – paslauga, leidžianti ne tik girdėti, bet ir matyti pašnekovą telefono ekrane.

 

Kaip naudotis vaizdo skambučių paslauga?

 

Vaizdo skambučiai įjungiami automatiškai visiems EŽIO vartotojams.

Surink telefono numerį arba susirask jį savo telefonų knygoje, pasirink funkciją „Vaizdo ryšys“ (funkcijos pavadinimas gali būti įvardintas kitaip priklausomai nuo naudojamo telefono).

 

Kas gali naudotis vaizdo skambučiais?

Vaizdo skambučiais gali naudotis visi EŽIO vartotojai, turintys 3G ir / arba 4G technologiją palaikančius telefonus.

Vaizdo pokalbiai „Telia“ mobiliajame ir EŽIO tinkle kainuoja 0,1 EUR/min., o į kitus Lietuvos tinklus – 0,22 EUR/min.

 

SVARBU:

Vaizdo skambutis – vidinė telefono funkcija, paįvairinanti pokalbį. Kitos bendravimo programėlės, pavyzdžiui, „Facebook“, „Snapchat“ ir pan., šiai kategorijai nepriklauso ir joms vaizdo skambučių tarifai netaikomi.

 

TELEKONFERENCIJA

Organizuoji vakarėlį? Nori pasitarti su draugais dėl savaitgalio? Nuo šiol nebereikės siųsti SMS visiems draugams ar skambinti kiekvienam iš jų atskirai. Viską gali padaryti paprastai suorganizavęs bendrą pokalbį numeriu 8 619 00999.

 

Kiek kainuoja telekonferencija?

Kiekvienas telekonferencijos dalyvis už skambutį moka pagal savo turimo mokėjimo plano įkainius.

Nėra jokių abonentinių ar įjungimo mokesčių.

 

Kaip naudotis?

1. Telekonferencijos organizatorius sugalvoja nuo 5 iki 8 skaitmenų ilgio kodą ir telekonferencijos dalyviams e. paštu arba SMS žinute išsiunčia numerį 8 619 00999, kodą bei laiką.

Svarbu! Telekonferencijos kodui nenaudok paprastų kombinacijų, pavyzdžiui: 11111111, 12345678, 12121212 ir panašių – taip išvengsi atsitiktinio kitų žmonių prisijungimo prie konferencijos.

2. Sutartu laiku dalyviai skambina numeriu 8 619 00999 ir suveda sutartą telekonferencijos kodą ir paspaudžia „#“. Teisingai suvedę kodą dalyviai sujungiami į bendrą pokalbį.

Apie naujai prisijungusį arba atsijungusį dalyvį likę telekonferencijos dalyviai informuojami garsiniu signalu.

 

Svarbu! Jei telekonferencijoje esate vienas dalyvis ir keletą minučių neprisijungia kiti dalyviai, pasitikrinkite, ar teisingai suvedėte kodą. Jei abejojate – paskambinkite ir suveskite kodą iš naujo.

 

NUMERIO NERODYMO FUNKCIJA

Skambinančiojo telefono numerio nerodymas

Norėdami įjungti numerio nerodymą, turite kreiptis tiesiogiai į „Telia“ saloną arba paskambinti į klientų aptarnavimą numeriu 1817 (nemokamai).
Ši paslauga Jums bus įjungiama nemokamai per 3 darbo dienas. Tuomet paslaugą klientas galės valdyti telefone pasirinkdamas numerio rodymo/nerodymo funkciją. 

 

Įeinančių telefono numerių rodymas

Norėdami išjungti įeinančių skambučių numerių rodymą, turite kreiptis tiesiogiai į „Telia“ saloną arba paskambinti į klientų aptarnavimą nr. 1817 (nemokamai).
Ši paslauga Jums bus įjungiama nemokamai per 3 darbo dienas.